Loading
naujas skelbimas

Nemokami skelbimai

Nemokami skelbimai - tai internetinės svetainės, kuriose skelbimą galima patalpinti nemokamai ir neprisijungus. DSP.lt - taip pat yra nemokamu skelbimų svetainė, kurioje galite talpinti įvairaus tipo skelbimus įvairiose skelbimų kategorijose. Nekilnojamojo turto, darbo, technikos, nuomos skelbimus. Prie domeno pridėjus raidelę "m" (MOBILE) gausite supaprastintą nemokamų skelbimų lentos versiją telefonams. Joje nėra "sunkiai sveriančių" reklaminių banerių, tad neapkraus jūsų GPRS/EDGE/3G/4G internetinio ryšio ir negausite didelių saskaitų už naudojimąsi internetu telefone. Norėsite vėliau keisti arba koreguoti savo skelbimus? - Prisijunkite su FACEBOOK prisijungimo duomenimis ir bet kada keiskite savo skelbimo pardavimo kainą, miestą ar kitą informaciją. DSP.LT - nemokamas skelbimų įkėlimas ir naršymas. Niekas nekainuoja!Įkelti naują skelbimą NEMOKAMAI ir NEPRISIJUNGUS

 

Nemokami skelbimai padeda įveikti sunkmetį


 Sunkmečiu ne vieną namų šeimininkę ar bedarbį gelbsti nemokami skelbimai, tačiau kiti iš to žiauriai pelnosi. Štai pavyzdžiui Autoplius.lt visai suįžūlėjo - jau už visus skelbimus ima bent po litą. Gaila, kad gobšumas ima viršų šiuo sunkmečiu, kai žmonės stengiasi taupyti iš paskutiniųjų ir prisidurti prie savo algų kelis papildomus litus. Teks naudotis kitais portalais, kurie leidžia asmeninį skelbimą patalpinti nemokamai. Esame taupi šeima ir norime pasidalinti patirtimi su kitais Lietuvos žmonėmis, patiriančiais sunkumų.

 Visai neseniai namai buvo pilni nereikalingų daiktų - atliekamų kompiuterinių laidų, telefonų pakrovėjų, išaugtų rūbų ir nenaudojamų šlepečių. Surinkome viską į vieną dėžę ir nustatėme kainas, už kurias visą šitą turtą parduosime. Nedaug, po keletą litų, tačiau vis ne už dyką. Pasitarę nusprendėme, kad nemokami skelbimai - geriausia išeitis jų atsikratyti. Visus daiktus nufotografavome ir per kelias dienas sudėjome į nemokamus skelbimus skelbti leidžiančius puslapius. Vieną skelbimą įdėti užtruko gal kokį pusvalandį, nes reikia užsiregistruoti, parašyti trumpą skelbimo tekstą ir prekės aprašymą.

 Skelbimas pats neparsiduoda, kartais reikia jį “prastumti” per socialinius tinklus. Susidūrėme su problema, kai Facebook socialinis tinklas nerodo mūsų skelbimo nuotraukos, bet šiaip Facebook‘as tikrai padeda. Žmonės, neturintys darbo sėdi ten ir ieško, kur pigiau įsigyti tam tikrų daiktų. Daugiausiai dėmesio sulaukė tie nemokami skelbimai, kuriuose gražiai aprašėme prekes ir įdėjome ne po vieną nuotrauką. Žmonės rūbų pasimatuoti negali, o dydžiai ne visada irgi pasako, ar tinka ar ne, tai keletas nuotraukų tikrai padeda apsispręsti pirkti, ar ne. Su laidais ir telefonų įkrovikliais paprasčiau - jie nelabai genda...

Pasigailėjome, kad nesame išankstinių apmokėjimo kortelių savininkai (tų, kur reikia nuolatos papildyti), nes sulaukėme tikrai nemažai skambučių. Jei už kiekvieną atsilieptą minutę moka po 10 centų, tai tiek būtume prikaupę, kad pusmetį skambintumėme nemokamai. O gal ir mokamus skelbimus būtume galėję įdėti už tą litą ar du, kurių prašo populiariausieji portalai. Kitą kartą patys pabandykite taip padaryti, kai ką skelbsite - mėnesio pabaigoje nusipirkite kortelę, ją įdėkite į skelbimą ir kai prisikaups ten litų, išleiskite juos savo skelbimo populiarinimui. Nemokami skelbimai į skelbimų sąrašo priekį paprastai iškeliami už kokius 2-5 litus, kurie turi būti siunčiami SMS žinute, o jums nieko nekainuos, jei būsite prikaupę pinigų už įeinančius pokalbius.

Sunkiausia buvo surasti, kuriuose puslapiuose tuos skelbimus paskelbti. Internete susiradome jų gal kokį 10, bandėme talpinti į vieną ir į kitą. Pagrindinė blogybė yra ta, kad populiariausiuose puslapiuose mūsų nemokamas skelbimas greitai atsidūrė 5 puslapyje su labai nedaug šansų, kad jį kas pamatys. Kažin ar kas naudojasi skelbimų paieška, kita vertus, žmonės kažkaip juos atrado ir mums paskambino.

Praėjo 3 savaitės nuo skelbimų paleidimo ir dauguma daiktų jau parduota. Žmonės gerai derisi telefonu, visai kaip pas turkus turguje. Pinigų uždirbome nedaug, bet vis geriau nei nieko. Taigi galima drąsiai sakyti, kad nemokami skelbimai nėra pagrindinis pajamų šaltinis, bet papildomai užsidirbti tikrai padeda.

Naujausių skelbimų vietos žemėlapyje

Javascript is required to view this map.

Šiandien populiariausi skelbimai


(7/4,819)
Traktoriai

(5/2,771)
Kita

(5/1,157)
Statybinė...

(5/1,910)
Kita

(4/11,767)
Elektrinia...

(4/5,979)
Sporto įra...

(3/4,159)
Audio